Perearst Signe Ustav
Perearst Signe Ustav on osanud edukalt pereelu ja professionaalse töö ühildada.
Ta on 5 tubli täiskasvanud lapse ema ja 7 lapselapse vanaema. Ta on kõigile oma lastele andnud kõrghariduse, tema pere lastest on sirgunud arst, jurist ja magistreid erinevatel erialadel.
Nüüd on oma lapsed suureks toeks Signele ka perearsti töös nii IT lahendustes, juriidilistes küsimustes ja ka günekoloogia ja psühhoteraapia erialadel. Oma tööd lastearstina ja perearstina on ta alati teinud täie pühendumusega.
Perearst Signe Ustav on TÜ Arstiteaduskonna lõpetanud lastearstina ja TÜ Arstiteaduskonna Täienduskursustel  läbinud 2 aastased Perearsti täienduskursused 2005-2007 a. Lisaks on täiendanud ennast erinevatel psühhoteraapia ja psühhiaatria kursustel. Pidevalt täiendab ennast ka pediaatria erinevatel seminaridel. Omab pikaajalist kogemust lastearstina, töötades 30 aastat Elva Haigla koosseisus kooliarstina-lastearstina.

Pereõde Silja Käkk
Pereõde Silja Käkk teeb oma tööd maksimaalse pühendumusega, patsiendid väga usaldavad Siljat ja sageli soovivad telefoniga rääkida ainult Siljaga. Siljat kutsutakse ka meelsasti vanemate inimeste juurde koduvisiitidele. Tema perest on sirgunud 3 täiskasvanud tublit last: 2 poega ja tütar, kes tegutsevad edukalt oma erialadel. Silja hooldab ka kodus oma 90+ lamajat ämma, kes nõuab maksimaalset pühendumust. Vaatamata kodu raskustele on ta tööl ääretult tubli, tagasihoidlik ja hea mäluga, temalt on hea alati küsida diagnoosi koode jne, sest see kõik on tal talletunud peas nagu kompuutris.
Pereõde Silja Käkk on:
 • töötanud pereõena 1999 aastast.
 • lõpetanud pereõe kursused 2004 aastal.
 • lõpetas 2015 aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis: Kõrgharidusega Õdede kursuse.
 • 2016 aastal lõpetanud Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna Kliinilise farmakoloogia kursuse, ning seoses sellega omab retseptikirjutamise õigust.

Pereõde Sigrid Lipping
Pereõde Sigrid Lipping on väga täpne, kohusetundlik sõbralik, lahke olekuga, väga abivalmis keda patsiendid meelsasti  kõnetavad. Oskab alati näha positiivsust, teeb ka raskete situatsioonide puhul rõõmsa näo. Kasvatab 2 tublit poega, kes on praegu pühendunud õppimisele.
Pereõde Sigrid Lipping on:
 • meie keskuses tööl alates 2013 aasta märtsist.
 • kõrgharidusega õde ja pereõe kutse 1995 aastast.
 • varasemalt on ta töötanud perearst dr. Andre juures pereõena ja Elva Gümnaasiumis kooliõena.
 • 2016 aastal lõpetas Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna Kliinilise farmakoloogia kursuse ja
  omab samuti retseptikirjutamise õigust.

Kliiniline assistent Eve Albre

Kliiniline assistent Eve Albre on esimene, kes vastab patsientide või teiste helistajate kõnedele perearsti Keskuses. patsiendid kiidavad tema malbet ja rahulikku häält, mis juba ise mõjub positiivsena.
Tema on meil täiesti asendamatu, sest ta teab kõiki käsimüügi ravimeid, oskab alati patsientidele head nõu anda, kuidas ka koduste vahenditega enda lihtsamatest haigustest võitu saada. Eve on ka hea psühholoog, sest sageli tuleb mõne haige ja pahura patsiendi rahustamiseks kasutada  lihtsalt rahulikku  ära kuulamist.ja esmast nõustamist. Tal pikaajaline kogemus apteegis töötades.

Kliiniline assistent Eve Albre on:

 • olnud varasemalt pikaaegse kogemusega farmatseut.
 • töötanud varem Apotheka Terve Pere Apteegis, Elvas.